لیست مقالات در ماه اردیبهشت

عنوان:
تاریخ:
تعداد موارد یافت شده: 7
 • معرفی برندهای مطرح جهان؛ ای بی
  ای بی یکی از نخستین شرکت هایی نام گرفته که ایجاد و عرضه یک وب سایت برای تطبیق کالاها و خدمات فروشندگان و خریداران را انجام داده است. امروزه، ای بی پرچمدار تجارت الکترونیک در سراسر جهان محسوب می شود.
  تاریخ: 1393/02/20گروه: اقتصادی
 • رضایت شغلی موجب احساس آرامش می‌شود
  دانشیار دانشگاه الزهرا: افرادی که به دلایل مادی ناچار هستند به چنین مشاغلی تن دهند و کارآیی خوبی هم ندارند، این عدم کارآیی اغلب موجب می‌شود که مورد انتقاد و تحقیر هم قرار گیرند این خود عامل پیدایش استرس‌های عاطفی شدیدتری در آنها می‌شود.
  تاریخ: 1393/02/17گروه: اجتماعی
 • چرا مردم از بورس فراری اند؟
  عامل سوم هم به عدم عرضه‌های اولیه جذاب سهام از سوی سازمان خصوصی سازی و بخش خصوصی مربوط است که منجر به ضعیف شدن طرف عرضه و کاهش متقاضیان و مهمتر از آن اجرای اصل 44 و در بورس قرار نگرفتن بازار سهام شده است.
  تاریخ: 1393/02/17گروه: اقتصادی
 • دو گام کلیدی در مسیر مدیریت موفق
  فردی محصول تجربه شخصی، سطح آموزش و تمرین، توانایی هایی ذاتی، ارزش ها، باورها و استانداردهای شخصی بوده و تمامی این موارد باید در تمامی موقعیت های مدیریتی مد نظر قرار بگیرند.
  تاریخ: 1393/02/17گروه: علمی پژوهشی
 • اسرار کسب آزادی مالی
  افراد موفق در کسب آزادی مالی به اندازه کافی باهوش بوده اند که بدانند چه زمانی هزینه کرده و چه زمانی پول خود را پس انداز کنند. با این وجود، بهترین روش سرمایه گذاری پول و عدم پس انداز آن است.
  تاریخ: 1393/02/08گروه: اقتصادی
 • فیلیپس؛ هلندی باسابقه
  فیلیپس در سال 1891 توسط "فردریک فیلیپس" و پسرش جرارد که به عنوان مهندس در شرکت براش الکتریک لایت مشغول به کار بود، تاسیس شد. "آنتون فیلیپس"، برادر کوچکتر وی، نیز پس از مدتی به فیلیپس ملحق شد.
  تاریخ: 1393/02/06گروه: اقتصادی
 • معرفی برندهای مطرح جهان؛ هوندا
  "سویچیرو هوندا"، مهندس ژاپنی، موسسه پژوهش فنی هوندا را به سال 1946 به منظور توسعه و تولید پیشرانه های احتراق درونی کوچک تاسیس کرد. هوندا در هوانوردی، قایقرانی، دوچرخه های کوهستان، صنعت رباتیک و سلول های خورشیدی نیز فعال است.
  تاریخ: 1393/02/04گروه: اقتصادی