لیست مقالات در ماه آذر

عنوان:
تاریخ:
تعداد موارد یافت شده: 7
 • ۲۰ راز موفقیت برای کارآفرینان جوان و مشتاق مدیریت
  موفق بودن اغلب به این معنی است که از کسانی که به اهداف خود رسیده‌اند بیاموزیم. برای هر کارآفرین، داشتن الگو و راهنما یک شانس و موفقیت عالی محسوب می‌شود اما همه به این الگو دسترسی ندارند.
  تاریخ: 1394/09/10گروه: اقتصادی
 • 10 استراتژی برای یک شروع خوب کاری
  انرژی خود را برای بعد حفظ کنید واین استراتژی های آسان را جهت یک شروع موفق بکار برید .
  تاریخ: 1393/09/19گروه: اقتصادی
 • نکاتی جالب در مدیریت
  تاریخ: 1393/09/17گروه: علمی پژوهشی
 • بیلابونگ؛ از خرده فروشی تا برندهای جهانی
  بیلابونگ از همان ابتدا که خط تولید پوشاک خود را راه اندازی کرد توجه ویژه ای را نیز به ورزش های آبی داشت که البته این گرایش بی تاثیر از موقعیت جغرافیایی استرالیا و بازار داغ ورزش های آبی در این کشور نبوده است.
  تاریخ: 1393/09/02گروه: اقتصادی
 • آشنایی با منطقه گازی پارس جنوبی و شمالی
  میدان گازی پارس جنوبی یکی از بزرگترین منابع گازی جهان است که روی خط مرزی مشترک ایران و قطر در خلیج فارس قرار دارد و یکی از اصلی‌ترین منابع انرژی کشور به حساب می آید
  تاریخ: 1392/09/18گروه: اقتصادی
 • سازمان سرمایه گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران
  مجموعه وظایف محوله به سازمان به امور بین‌المللی و روابط خارجی کشور مربوط می شوند. سازمان وظایف خود را مطابق اساسنامه و سایر قوانین و مقررات، از جمله سرمایه گذاری خارجی در ایران، سرمایه گذاری ایرانیان در خارج ازکشور ، تامین مالی خارجی اعم از اعطای وام و اعتبارات به سایر کشورها و یا استقراض از منابع بین المللی و قوانین و مقررات ناظر بر ایجاد و هماهنگی و گسترش روابط با سایر کشورها و مناطق جهان موسسات و نهادهای مالی و بین المللی به انجام می رساند.
  تاریخ: 1392/09/02گروه: اقتصادی
 • اصلاح پولی چیست؟
  یک دسته از اصلاحات پولی ساختاری و بنیادی است که از طریق اتخاذ سیاست‌های پولی با پشتیبانی سیاست‌های ارزی و مالی مکمل جهت حفظ ارزش پول ملی کشور درحوزه داخلی (ثبات سطح عمومی قیمت‌ها یا همان نرخ تورم) و خارجی (حفظ ارزش برابری با سایر اسعار) نمود می‌یابد.
  تاریخ: 1392/09/02گروه: اقتصادی