لیست مقالات در گروه اقتصادی

عنوان:
تاریخ:
تعداد موارد یافت شده: 72
 • ۲۰ راز موفقیت برای کارآفرینان جوان و مشتاق مدیریت
  موفق بودن اغلب به این معنی است که از کسانی که به اهداف خود رسیده‌اند بیاموزیم. برای هر کارآفرین، داشتن الگو و راهنما یک شانس و موفقیت عالی محسوب می‌شود اما همه به این الگو دسترسی ندارند.
  تاریخ: 1394/09/10گروه: اقتصادی
 • چهار قانون اصلی در بازاریابی شفاهی
  تاریخ: 1394/01/27گروه: اقتصادی
 • قوانین بازاریابی
  برای بازاریابی، سالانه میلیاردها دلار هزینه می شود ، بدون اینکه نتیجه ای در بر داشته باشد . مهم نیست که برنامه ها چقدر شفاف و هوشمندانه طراحی شده باشند یا اینکه چه بودجه ی هنگفتی برای آن صرف شده باشد. بسیاری از مدیران به این نتیجه رسیده اند که یک برنامه ی بازاریابی خوب طراحی شده ، خوب اجرا شده و با سرمایه کافی حتماً جواب می دهد ، اما لزوماً این طور نیست . نیاز نیست که به جای دوری برویم. می توان از مثال هایی مثل ربوک، سیرز، جنرال موتور و آی بی ام نام برد.
  تاریخ: 1393/12/08گروه: اقتصادی
 • 15 روش بازاریابی هتل ها در سال 2015 چیست؟
  تاریخ: 1393/11/24گروه: اقتصادی
 • کسب درآمد از سرگرمی ها
  تاریخ: 1393/11/17گروه: اقتصادی
 • 10 استراتژی برای یک شروع خوب کاری
  انرژی خود را برای بعد حفظ کنید واین استراتژی های آسان را جهت یک شروع موفق بکار برید .
  تاریخ: 1393/09/19گروه: اقتصادی
 • بیلابونگ؛ از خرده فروشی تا برندهای جهانی
  بیلابونگ از همان ابتدا که خط تولید پوشاک خود را راه اندازی کرد توجه ویژه ای را نیز به ورزش های آبی داشت که البته این گرایش بی تاثیر از موقعیت جغرافیایی استرالیا و بازار داغ ورزش های آبی در این کشور نبوده است.
  تاریخ: 1393/09/02گروه: اقتصادی
 • اپل، گوگل و سامسونگ چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟
  شرکت های بسیاری هستند که می توان در مورد آن ها از برچسب نوآور بهره برد اما شیوه نوآوری در این شرکت ها متفاوت است.
  تاریخ: 1393/08/07گروه: اقتصادی
 • کلارکس، از روستا تا هزار شعبه جهانی
  بنا بر اسناد موجود آنها در سال1842 ماهانه 1000 جفت کفش فروش داشته اند که در نوع خود و برای آن زمان رکوردی عالی محسوب می شود.
  تاریخ: 1393/08/07گروه: اقتصادی
 • شش عادت موفق ترین مدیرعامل های دنیا
  اگر به دنبال ارتقا توانایی های خودتان هستید، تلاش کنید این راهکارها را در زندگی روزانه تان محقق کنید و فایده و مطلوبیت آنها را در کار و زندگی شخصی تان ببینید .
  تاریخ: 1393/08/05گروه: اقتصادی
 • تاجران زن برتر در چین
  نشریه "فربز" اخیرا و برای نخستین بار فهرست 100 تاجر زن برتر چین را منتشر کرده است. معیارهای رتبه بندی بر اساس مقیاس شرکت، مدیریت، نفوذ و تعداد کارمندان شکل گرفته اند.
  تاریخ: 1393/04/24گروه: اقتصادی
 • جهانی شدن ،مدیریت و تجارت الکترونیک
  چکیده: یکی از مهمترین پیامدهای جهانی شدن، افزایش رقابت درسطح بین المللی اقتصاد است. زیرا در این شرایط، همواره با کاهش هزینه های حمل ونقل، رشد حیرت انگیز فناوری اطلاعات و گسترش روزافزون تجارت الکترونیک و به حداقل رسیدن محدودیتهای جغرافیایی و رشد رقابت مواجه خواهیم بود که درنتیجه کارایی اقتصاد بین المللی افزایش خواهدیافت. در این میان می توان گفت مهمترین پیامد جهانی شدن بر اقتصاد کشورها رشد تجارت الکترونیک است. که عناصر آن بازار الکترونیک، تبادل الکترونیک داده و تجارت اینترنتی هستند که مبین ارتباط
  تاریخ: 1393/04/20گروه: اقتصادی
 • کسب و کار تحت تاثیر پیشرفت فناوری
  فناوری، کسب و کار را از نظر مدیریت داده، تکنیک های بازاریابی و ارتباطات در تمامی سطوح بازتعریف کرده است و در نتیجه استفاده از اینترنت، شرکت‌ها به تدریج جهانی‌تر شده اند و جریان کار سریع‌تر از گذشته انجام می‌شود.
  تاریخ: 1393/03/20گروه: اقتصادی
 • چگونه طرح کسب‌وکار موثر و کارآمد تهیه کنیم؟
  کلید در اختیار داشتن طرح کسب و کار کارآمد سازگاری و وفق‌پذیری پویا است... تمرکز بر بازار هدف و یا ویژگی های منحصر به فردتان که شما را به مشتری ها پیوند می دهد از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
  تاریخ: 1393/03/20گروه: اقتصادی
 • معرفی میلیاردرهای جهان؛ استوارت راهر
  پشتکار و تلاش خستگی ناپذیر وی برای جلب مشتری های بیشتر، رعایت اخلاق کاری در کنار توجه و رسیدگی به امور کارمندان خود، راهر را به دستاوردها و جایگاهی که امروز در آن قرار گرفته رسانده است.
  تاریخ: 1393/03/20گروه: اقتصادی
 • معرفی برندهای مطرح جهان؛ ای بی
  ای بی یکی از نخستین شرکت هایی نام گرفته که ایجاد و عرضه یک وب سایت برای تطبیق کالاها و خدمات فروشندگان و خریداران را انجام داده است. امروزه، ای بی پرچمدار تجارت الکترونیک در سراسر جهان محسوب می شود.
  تاریخ: 1393/02/20گروه: اقتصادی
 • چرا مردم از بورس فراری اند؟
  عامل سوم هم به عدم عرضه‌های اولیه جذاب سهام از سوی سازمان خصوصی سازی و بخش خصوصی مربوط است که منجر به ضعیف شدن طرف عرضه و کاهش متقاضیان و مهمتر از آن اجرای اصل 44 و در بورس قرار نگرفتن بازار سهام شده است.
  تاریخ: 1393/02/17گروه: اقتصادی