آرشیو گروهی
آرشیو ماهیانه

لیست اخبار در گروه گروه خدمات

عنوان:
تاریخ:
تعداد موارد یافت شده: 111
 • بخشنامه جدید دولت درباره کسر حق بیمه
  تاریخ: 1393/04/21گروه: گروه خدمات
 • صدور دفترچه های بیمه همگانی
  پیش بینی شده بود در این مدت یک ماه حدود 6 میلیون نفر از افراد فاقد بیمه ثبت نام کنند اما اینگونه نشد و براساس گفته مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ثبت نام برای متقاضیان بسته نیست و افراد باقی مانده می توانند به سایت سازمان بیمه سلامت مراجعه کنند.
  تاریخ: 1393/03/03گروه: گروه خدمات
 • تعرفه های درمانی 93 اعلام شد
  وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: براساس مصوبه هیات وزیران، تعرفه های خدمات تشخیصی و درمانی در بخش خصوصی در سال 1393 اعلام شد.
  تاریخ: 1393/02/31گروه: گروه خدمات
 • "جزییات سبد کالا هنوز مشخص نیست"
  مدیر عامل اتحادیه سراسرس تعاونی مصرف کارکنان دولت (اسکاد) در گفتگو با باشگاه خبرنگاران در رابطه با زمان توزیع سبد کالا در سال 93 گفت:هنوز تصمیم مشخص و معینی در مورد سبد کالا گرفته نشده است.
  تاریخ: 1393/02/16گروه: گروه خدمات
 • ورود داروهای سرطانی به لیست بیمه
  مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: هر دارویی که مورد تأیید وزارت بهداشت و سازمان‌های بیمه‌گر باشد قطعا در لیست جدید بیمه قرار می‌گیرد بنابراین اگر وزارت بهداشت داروهای سرطانی جدید را تأیید کند حتما در سال جدید بیمه خواهند شد.
  تاریخ: 1393/02/13گروه: گروه خدمات
 • شرط سینماها برای اکران مسابقات جام جهانی فوتبال
  حضور حتی یک خانم در میان آقایان باعث می‌شود اخلاق بیشتر رعایت شود.
  تاریخ: 1393/02/03گروه: گروه خدمات
 • بیمه عمر ۳ میلیون تومانی بازنشستگان
  مدیرعامل بیمه آتیه‌سازان حافظ در مورد بیمه عمر بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: با توجه به اینکه سازمان تامین اجتماعی بخشی از حق بیمه ای که بازنشستگان باید برای بیمه تکمیلی خود پرداخت کنند را تقبل کرده، بر همین اساس بازنشستگان تحت پوشش بیمه عمر نیز قرار گرفتند که از تاریخ ۱ آذر ماه سال ۹۲ به مدت یکسال این بیمه اعتبار دارد.
  تاریخ: 1393/02/02گروه: گروه خدمات
 • بیمه شخص ثالث گران می‌شود
  وزیر دادگستری با اشاره به افزایش قیمت دیه در سال ۹۳ به ۱۵۰ میلیون تومان گفت: با توجه به بررسی های کارشناسی و پیش بینی های انجام شده، احتمالا قیمت بیمه شخص ثالث ۱۵ درصد گران خواهد شد.
  تاریخ: 1393/02/01گروه: گروه خدمات
 • آغاز ثبت نام بیمه همگانی 6 میلیون ایرانی
  مدیرکل سازمان بیمه سلامت ایرانیان از آغاز ثبت نام بیمه همگانی برای افراد فاقد دفترچه بیمه از روز دوشنبه اول اردیبهشت ماه خبر داد و گفت: جلسه شورای عالی بیمه برای بررسی‌ کارشناسی تعرفه‌های بخش خصوصی تا پایان هفته تشکیل می شود.
  تاریخ: 1393/01/31گروه: گروه خدمات
 • کاهش10درصدی هزینه درمان درسال جاری
  نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در مورد بودجه سال 93 سلامت کشور گفت: با اجرای دقیق بودجه مصوب امسال کاهش هزینه خدمات دولتی و پرداخت از جیب مردم برای سلامت رقم می خورد به طوری که 10 درصد از هزینه های درمان کم می شود.
  تاریخ: 1393/01/26گروه: گروه خدمات
 • امکان دریافت لپ تاپ با کارت به دانشجویان آزاد
  معاون دانشجویی دانشگاه آزاد درباره مزایای این کارت برای دانشجویان با بیان اینکه کارت مذکور برای تمام امور دانشجویی مورد استفاده قرار می گیرد، گفت: کارت جدید الکترونیک برای رفت و آمد، پرونده های آموزشی، دانشجویی، سلامت، انضباطی، ورود و خروج، کارت اعتباری بانکی، کارت حضور و غیاب، شناسایی و سایر ملزومات کاربرد دارد.
  تاریخ: 1393/01/24گروه: گروه خدمات
 • همه ایرانیان در سال جاری بیمه می‌شوند
  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: طبق برنامه امسال همه ایرانیان تحت پوشش بیمه سلامت قرار می‌گیرند.
  تاریخ: 1393/01/21گروه: گروه خدمات
 • دفاتر پستی شبانه‌روزی شد
  از سوی دیگر، به منظور سرویس‌دهی در روستاها و فراهم آوردن شرایط لازم برای انجام ثبت‌نام اینترنتی هدفمندی یارانه‌ها برای روستاییان، تمامی دفاتر خدمات ارتباطی روستایی تجهیز و پهنای باند مورد نیاز در این مناطق نیز فراهم شده است.
  تاریخ: 1393/01/19گروه: گروه خدمات
 • پرونده سبد کالای اول بسته شد
  پیش از این وزارت صنعت، معدن و تجارت در اطلاعیه شماره هشت خود در سال 92 اعلام کرده بود: سرپرستان خانوار مشمول طرح دریافت سبد کالای رایگان که تا به حال فرصت مراجعه برای دریافت سبد کالا را پیدا نکرده‌اند، باید با توجه به فرصت محدود باقی مانده تا آخر سال 92 نسبت به مراجعه به مراکز توزیع و دریافت کالاهای موضوع طرح، اقدام کنند.
  تاریخ: 1393/01/07گروه: گروه خدمات
 • توزیع سبدکالای سرپرستان خانوار کمتر از 4 نفر از دوشنبه
  برپایه این اطلاعیه از مشمولان سرپرستان خانوارهای سه، دو و یک نفره شامل کارگران شاغل و مستمری بگیران با حقوق بیش از پنج میلیون ریال (پانصد هزار تومان) و کارکنان دولت دارای بیمه های تامین اجتماعی از روز 12 اسفند ماه جاری تا پایان سال 92 به مراکز عرضه کالا مراجعه و نسبت به دریافت سبد رایگان کالا اقدام نمایند.
  تاریخ: 1392/12/11گروه: گروه خدمات
 • مجوز طرح ترافیک را از عابربانک بخرید
  مدیرعامل پرداخت نوین افزود: در این سرویس، شهروند با مراجعه به ATM (عابر بانک) با وارد کردن شماره موبایل خود، طرح مورد نظر خود (روزانه یا هفتگی) را خریداری می کند؛ سپس باید از طریق همان شماره موبایل، شماره پلاک خودرو را به شماره 20001818 پیامک کند و به این ترتیب در لیست دارندگان طرح ثبت نام می شود.
  تاریخ: 1392/12/07گروه: گروه خدمات
 • گرانترین داروهای ایران اعلام شد
  توسیلیزومب (TOCILIZUMAB) با نام تجاری آستمرا (Actemra) در ردیف داروهای روماتولوژی قرار می‌گیرد و تنظیم کننده سیستم ایمنی بدن است. برای درمان افراد بزرگسال با بیماری متوسط تا شدید آرتریت روماتوئید که به یکی یا بیشتر از داروهای مهارکننده TNF جواب کافی نداده باشند.
  تاریخ: 1392/12/06گروه: گروه خدمات
 • قیمت انواع "تردمیل خانگی"
  قیمت انواع تردمیل
  تاریخ: 1392/11/29گروه: گروه خدمات
 • 200 هزار نفر از زنان خانه‌دار متاهل بیمه می‌شوند
  مجلس شورای اسلامی سازمان تامین اجتماعی و صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر را مکلف به بیمه کردن زنان خانه‌دار متاهل به تعداد 200 هزار نفر کرد.
  تاریخ: 1392/11/19گروه: گروه خدمات
 • قطع گاز مشترکان پرمصرف تهرانی
  به گفته بوجارزاده، شرکت ملی گاز، گاز تمامی استخرها، مجتمع های ورزشی و رفاهی که بیش از 1500 متر مکعب مصرف گاز داشته باشند را به صورت موقت قطع می کند.
  تاریخ: 1392/11/17گروه: گروه خدمات