جدیدترین پیام های فروش
  جدیدترین پیام های خرید
   پیام های ویژه خرید
    جزئیات پیام

    شیرآلات صنعتی چدنی یاراب مشهد

    نوع پیام:فروش
    گروه پیام:صنایع و تولیدات
    نام شرکت:دوب فلزات یاراب مشهد (شیرآلات صنعتی یاراب)
    تاریخ ثبت:1395/08/25
    شیرآلات صنعتی چدنی یاراب مشهد    توضیحات:

                                 شرکت ذوب فلزات یاراب مشهد           

     

    تولید کننده انواع شیرآلات و اتصالات چدنی تا سایز 400 میلیمتر و فشار 25 اتمسفر و ریخته گری قطعات چدنی و فولادی  با بهره گیری بیش از 40 سال سابقه تولید، عرضه، فروش و خدمات فروش درایران و صادرات به کشورهای همجوار با ظرفیت تولید سالیانه بیش از 60000 عدد انواع محصولات در حال فعالیت و در طی این مدت در بخشهای مختلف صنایع غذائی وشیمیائی، نفت و گاز و پتروشیمی و صنایع وابسته ، تاسیسات و نیروگاهی ، آب و فاضلاب و طرحهای آبرسانی شهری و روستائی، طرحهای آبیاری تحت فشار کشاورزی ، قطعه سازی و ...  با عرضه محصولات خود رضایت مشتریان خود را کسب نماید.

    این شرکت افتخار می نماید که اولین دارنده نشان استاندارد ملی ایران از سال1384 است، همچنین دارای تائیدیه معاونت آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی و دارای نشان بین المللی ایزو 9001:2008 می باشد.

    ریخته گری کلیه محصولات تولیدی توسط کوره های االکتریکی بروش القائی ،همچنین پوشش رنگ تمامی شیرآلات تولیدی از نوع پودری الکترو استاتیک کوره ای سراسری بوده که توسط کوره رنگ چند مرحله ای اتومات انجام می پذیرد. و کلیه متریالهای مورد استفاده در آنها از بهترین مواد اولیه قابل ارائه می باشد.

    واحد کنترل کیفیت این شرکت با بهره برداری از تجهیزات آزمایشگاهی و با در اختیار داشتن کلیه تجهیزات مورد الزام مربوطه به استانداردهای محصولات، تیم بازرسی مستقر در کارخانه محصولات خود را طبق استانداردهای بین المللی DIN ,ANSI  و ISO  کنترل و تست نموده و آنها را با شماره سریال حک شده روی کالا جهت ضمانت تعویض 3 ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله ارائه می نماید.

    ** در سرتاسر ایران و همچنین جهت صادرات به کشورهای همجوار ، نماینده و همکار فعال می پذیرد **

    خواهشمند است جهت هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ذیل تماس حاصل فرمائید.

    مستقیم بازرگانی و فروش:  34373840 051   همراه: 09155066059  (صابری)

    Email: yarab.co@yahoo.com                      telegram: https://telegram.me/Msaberi81